Ocieplenie Poddasza
Pianką PUR

ocieplenie poddasza

Termoizolacja Poddaszy Pianą PUR

Pianowanie Poddasza – Trwałe i efektywne docieplanie

Wybór metody ocieplenia dachu to jedna z najważniejszych decyzji z jaką musi się zmierzyć każdy inwestor. Z badań wynika, że nawet do 30% strat ciepła budynku wynika z niewłaściwego ocieplenia połaci dachowej. Innowacyjna izolacja pianką poliuretanową to gwarancja skuteczności i trwałości ocieplenia. Pianki PUR charakteryzują się wyjątkowo dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Bezspoinowa – pozbawiona łączeń izolacja natryskowa nie posiada mostków termicznych. Jej niski ciężar nie obciąża konstrukcji budynku, dodatkowo ją usztywniając i wzmacniając. Systemy pianki otwarto-komórkowej są materiałami o niskim współczynniku oporu dyfuzyjnego co umożliwia „oddychanie” połaci dachowej. Ze względu na niską gęstość, cena ocieplenia pianką poliuretanową jest atrakcyjna i konkurencyjna w stosunku do tradycyjnych metod izolacji.

Stosujemy produkty najwyższej jakości tylko renomowanych producentów. Wszystkie aplikowane przez nas pianki natryskowe są zgodnie z normą zharmonizowaną Unii Europejskiej PN-EN 14-315, posiadają znakowanie CE, Atesty Polskiego Zakładu Higieny (PZH) i Deklaracje Własności Użytkowych Instytutu Techniki Budowlanej (ITB).

Doświadczona kadra

Doświadczona kadra

Posiadamy dwa doświadczone, niezależne zespoły realizujące montaż izolacji z największą starannością.

Lider izolacji natryskowych

+999 wykonanych izolacji

Jesteśmy dynamiczną firmą z doświadczeniem, wykonaliśmy kilka tysięcy realizacji w regionie.

Wysokiej jakości sprzęt do natrysku piany

Sprzęt najwyższej jakości

Dysponujemy bogatym zapleczem maszynowym, pracujemy z produktami tylko renomowanych producentów.

Darmowe doradztwo i wycena

Darmowe doradztwo i wycena

U nas zawsze możesz liczyć na fachowe, darmowe doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniej technologii i materiału.

Wybierz sprawdzonego
wykonawcę, firmę

Wybierz sprawdzonego
wykonawcę, firmę

Autoryzacja Crossin

Stosujemy markowe produkty tylko
renomowanych producentów

Crossin Attic Soft  |  Crossin Attic Hard  |  Crossin Roof
 |  Crossin Wall  |  Crossin Floor

Piany Crossin

Jesteśmy jedynym Autoryzowanym Wykonawcą marki premium - Crossin® Insulations w województwie kujawsko-pomorskim!

Sprawdź ile kosztuje ocieplenie poddasza pianką PUR. Wyceń inwestycję już teraz!


  Budowlaniec

  Realizacje

  Sprawdź nasze prace

  400
  +
  m² pianki dziennie
  100000
  +
  m² położonej pianki PUR
  140
  +
  inwestycji rocznie

  Pianowanie Poddasza

  Dowiedz się więcej

  Izolacje natryskowe pianką poliuretanową to trwała, bezpieczna i sprawdzona metoda ocieplania budynków. Technologia znana jest w Polsce od lat ‘80 ubiegłego wieku, mając zastosowanie głównie w izolacjach obiektów rolniczych i przemysłowych. Wraz z opracowaniem i wprowadzeniem na przełomie wieku systemów pianki otwarto-komórkowej, ocieplenia natryskowe znalazły szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkalnym. Izolacje pianką poliuretanową posiadają niespotykaną w innych technologiach szczelność układu cieplnego. Bezspoinowa, nie posiadająca łączeń izolacja, całkowicie pozbawiona jest strat ciepła wynikających z mostków termicznych. Natrysk pianki usztywnia i wzmacnia konstrukcję budynku, nie obciążając jej. Wyjątkowe właściwości izolacyjne umożliwiają zastosowanie cieńszej warstwy termoizolacyjnej, a co za tym idzie obniżenie całkowitego kosztu ocieplenia budynku. Atrakcyjna cena ocieplenia pianką oraz szereg zalet wynikających z jej właściwości, powodują że uzyskany efekt jest optymalnym rozwiązaniem dla każdego budynku.

  Atrakcyjna cena ocieplenia pianką poliuretanową oraz szereg niespotykanych w innych technologiach właściwości to optymalne rozwiązanie dla każdej inwestycji. Pozbawiona łączeń i wynikających z nich strat ciepła izolacja, w połączeniu z doskonałymi parametrami izolacyjnymi to gwarancja skuteczności ocieplenia budynku. Systemy pianki poliuretanowej charakteryzują się niską chłonnością wody i są przyjazne środowisku oraz alergikom. Niska waga oraz doskonała przyczepność do podłoża, dodatkowo wzmacniają i usztywniają konstrukcję budynku zbędnie jej nie dociążając. Wyjątkowo szybki czas realizacji umożliwia na optymalizację całego procesu budowy czy modernizacji obiektu. Szerokie zastosowanie oraz finalnie konkurencyjny koszt ocieplenia pianką powoduje, że znajduje ona szerokie zastosowanie jako materiał izolacyjny zarówno w nowym jak i starym budownictwie.

  Specjalizujemy się w izolacjach natryskowych pianką poliuretanową. Posiadamy wiedzę, zaplecze oraz doświadczenie Ocieplanie to nasz pasja. Powierzone nam prace realizujemy sumiennie z największą starannością. Posiadamy wykwalifikowany personel oraz wieloletnie doświadczenie. Pracujemy tylko na najwyższej jakości sprzęcie, dedykowanym do profesjonalnych zastosowań. Z powodzeniem realizujemy ponad 200 zleceń każdego roku. ​Cechuje nas wiedza oraz umiejętności. Nie boimy się żadnych wyzwań, a prace wykonywane przez naszych specjalistów są wizytówką technologii.