Close

Pianka Crossin Attic Soft na liście ZUM

Mamy przyjemność poinformować, że produkt Crossin Attic Soft, produkowany przez firmę PCC Prodex Sp. z o.o., został wpisany na Listę Zielonych Urządzeń i Materiałów, publikowaną przez Instytut Ochrony Środowiska. Produkty znajdujące się na tej liście spełniają wymagania programu Czyste Powietrze, który ma na celu zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Program Czyste Powietrze koncentruje się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych, co pozwala efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomagają chronić środowisko, ale również pozwalają oszczędzać na rachunkach za energię.

Pianka Crossin Attic Soft znalazła się na liście zielonych urządzeń i materiałów, co oznacza, że może być wykorzystywana w ramach programu Czyste Powietrze. Crossin Attic Soft to otwarto-komórkowa pianka poliuretanowa, która jest wysoce efektywna energetycznie i przyjazna dla środowiska.

Wybór produktów znajdujących się na liście zielonych urządzeń i materiałów może okazać się korzystny dla naszego domowego budżetu oraz dla środowiska naturalnego. Produkt Crossin Attic Soft, jako element tej listy, spełnia wymagania programu Czyste Powietrze, co stanowi gwarancję wysokiej jakości produktu i oszczędności dla użytkowników.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czyste Powietrze 2024
Zamknij